13 травня  2017 року в Білоцерківській лікарні № 2 відбулося відкриття  оновленого урологічного відділення (маніпуляційного кабінету). Відтепер тут є можливість  проводити всі обстеження за допомогою сучасного обладнання. Також тут надається  медична допомога хворим на сечокам’яну хворобу, хворим з  захворюванням  передміхурової залози, тощо.

В урологічному блоці облаштовано цистоскопічний кабінет, де щодня проводиться від 3 до 5 цистоскопій, біопсій. Процедури, які  проводяться на сучасному обладнанні, дають змогу не тільки  максимально знижувати відсоток смертності серед таких хворих, але й сприяють їх швидкому поверненню до здорового життя, соціальної адаптації тощо.

Урологічне відділення – очолює завідувач Дідик Віктор Васильович, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Урологія».

Кон. тел. (04563) 6-73-98

В відділенні цілодобово надається допомога хворим з різною урологічною патологією, які потребують цілодобового медичного нагляду та оперативного лікування. Також надається планова хірургічна допомога урологічним хворим з захворюваннями на сечокам’яну хворобу, захворювання передміхурової залози та зовнішніх статевих органів.

В відділенні проводиться ряд урологічних обстежень, впроваджуються нові методи в діагностиці та лікуванні, в тому числі відеоендоскопічні оперативні втручання.