Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» акредитований лікувально – профілактичний заклад призначений для надання стаціонарної та амбулаторно – поліклінічної допомоги населенню. Лікарня введена в  експлуатацію 24 серпня 1990 року. Сьогодні тут працює стаціонар на 455 ліжок: хірургічного, травматологічного, нейрохірургічного, урологічного, ендокринологічного, неврологічного, нефрологічного та терапевтичного профілів,   поліклініка на 960 відвідувань в зміну, кількість працюючих у лікарні 1062 чоловік, з них 181 лікарі.

Лікарня надає кваліфіковану спеціалізовану медичну  допомогу, за вищесказаними профілями жителям м. Біла Церква і південних районів Київської області. Основним і приоритетним напрямком роботи МЛ №2 є профілактична  скерованість на виконання всіх Державних медико – соціальних програм, подальше покращення здоров’я населення та підвищення якості медичної допомоги, забезпечення раціонального використання ліжкового фонду МЛ №2 на основі впровадження нових медичних технологій лікувально – діагностичного процесу, збільшення обсягів планової стаціонарної допомоги.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» має вищий рівень акредитації.

Незважаючи на статус міської лікарні, тут лікують багато хворих з інших міст, сіл області та України, навіть з інших держав: Польщі, Ізраїлю, Росії, Китаю, Сполучених Штатів  Америки та інші.