Очолює поліклініку КЗ БМР «Білоцерківська міька лікарня № 2» заступник  головного  лікаря  з поліклінічного розділу роботи Скобіна І.І., лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Організація та управління охорони здоров’я» та за спеціальністю «Гематологія».

Кон.тел. (04563) 6-53-14

 

Поліклініка розрахована на 960 відвідувань в зміну.

Розроблена та діє система направлень з первинного та вторинного рівнів на стаціонарне лікування та стаціонарозамінні форми лікування (денні стаціонари та стаціонар вдома).

Кадровий потенціал достатньо високий, з багаторічним досвідом роботи, лікарі кваліфіковані, більшість має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями хірургія, офтальмологія, отоларингологія, проктологія, ортопедо-травматологія, кардіологія, нефрологія, гематологія, які систематично підвищують свій рівень участю у вітчизняних симпозіумах, конференціях, проходять стажування в кращих медичних установах України.

Поліклініка має широкий спектр діагностичних обстежень населення (лабораторних, рентгенологічних, радіоізотопних, УЗД обстеження, функціональних досліджень).