Неврологічне відділення – очолює завідувач Липовенко Людмила Борисівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Неврологія».

Кон. тел. (04563) 6-84-43

Неврологічне відділення  надає всі види допомоги неврологічним хворим, в тому числі в умовах  інсультного блоку на 12 ліжок.

Матеріально-технічне оснащення відділення надає змогу приймати на лікування хворих з цереброваскулярною патологією, в першу чергу тих, які потребують проведення тромболітичної терапії. А також лікувати неврологічних хворих підвищеної складності, які потребують дообстеження на спірально-комп’ютерній томографії, магнітно-резонансній томографії тощо.

Відділення в змозі забезпечити проведення ранньої реабілітації хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу.

До складу відділення входить інсультний блок (палата інтенсивної терапії гострих інсультів) на 12 ліжок – єдиний в Київській області оснащений централізованою подачею кисню, приліжковими моніторами, станцією цілодобового спостереження, електрокардіографом, інфузоматами, дефібрилятором, оксиматами та ін., кімната реабілітації та масажний кабінет, які здійснюють відновне лікування з другої доби захворювання.

Основним завданням інсультного блоку (палати інтенсивної терапії гострих інсультів) є надання спеціалізованої допомоги хворим з гострими порушеннями мозкового кровообігу.