Міжрайонний центр гемодіалізу – очолює завідувач Мосійчук Інна Миколаївна, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Нефрологія».

Кон. тел. (04563) 6-20-81

Міжрайонний Центр гемодіалізу в своєму складі має: розташовані на 2-му поверсі двоповерхової будівлі зали для процедури гемодіалізу (2 великих зали, 1 малий і 2 бокси для важких хворих), стаціонарне відділення на 10 нефрологічних ліжок на 9 поверсі та консультативний кабінет № 308 на 3-му поверсі поліклініки.

Міжрайонний центр гемодіалізу

Центр  розпочав функціонування 30.11.2009 року. На даний час центр гемодіалізу обладнаний 20-ма сучасними машинами «штучна нирка» і водоочисною фірми «Фрезеніус».

Центр працює в 4 зміни, надає кваліфіковану допомогу пацієнтам з міста Біла Церква, Тетіївського, Сквирського, Фастівського, Обухівського, Володарського, Рокитнянського, Таращанського, Миронівського, Богуславського районів згідно «Протоколу лікування пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії: показання та протипоказання до гемодіалізу, початок гемодіалізу, проведення інтермітуючого гемодіалізу».