Міський ендокринологічний центр01 січня 2013 року розпочав свою роботу міський ендокринологічний центр в якому працюють кабінети профілактики і лікування синдрому діабетичної стопи та діабетичної полінейропатії, неврологічний, ендокринний, хірургічний, офтальмологічний кабінети, а також школа  соціальної адаптації для пацієнтів з цукровим діабетом.

На даний час на диспансерному обліку у лікарів ендокринологічного центру перебуває  13179 пацієнтів, з них: цукровий діабет біля 6 тисяч,  з патологією щитоподібної залози понад 6 тисяч.

На базі  ендокринологічного центру відкрито клінічну базу кафедри хірургії та проктології НМАПО ім..Шупика. В складі ендокринологічного центру стаціонар на 60 ліжок.

Ендокринологічний центр – очолює завідувач Кучинський Олександр Броніславович, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Ендокринологія».

Кон. тел. (04563) 6-92-23

Міський ендокринологічний центрВ радіоізотопній лабораторії в повному об’ємі проводиться обстеження щитоподібної залози (УЗО, пункційна біопсія, аналіз крові на гормони), в центральній  лабораторії визначається рівень глікованого гемоглобіну.

Ендокринний центр  необхідний при даній ситуації, яка склалась в Україні та у світі в цілому, де з кожним роком захворюваність на цукровий діабет постійно зростає. В даному центрі хворі мають можливість  отримати сучасну висококваліфіковану медичну допомогу.

Міський ендокринологічний центрЗапроваджена електронна система реєстру хворих з ендокринною патологією та виписки  рецептів.

Ендокринологічний  центр  створений  на  базі Білоцерківської міської лікарні №2 наказом Управління  охорони здоров’я Білоцерківської міської ради № 419 від 21.11.2012 року.

Основними завданнями центру є:

  • надання висококваліфікованої спеціалізованої лікувально – діагностичної допомоги та консультативної допомоги дорослим та дітям, хворим на ендокринні захворювання, з використанням сучасних досягнень науки та практики.
  • організація та проведення заходів щодо раннього виявлення ендокринної патології, лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ранніх ускладнень ендокринних хвороб інвалідизації хворих.
  • Проведення обстеження, лікування та диспансерне спостереження за хворими на цукровий діабет, захворювання щитовидної залози та пара щитовидних залоз, наднирників, гіпоталамо-гіпофізної системи та інші ендокринні захворювання.
  • Консультативний прийом хворих, допомога тяжко хворим, госпіталізованим на ЛПЗ за місцем проживання.