Завідувач діагностичного відділення Дудко Н.Б

Діагностичне відділення МЛ №2 створене в 1990 році. Складається з відділення функціональної діагностики та ендоскопічного блоку. Має широкі діагностичні можливості, що дозволяють в найкоротші терміни з максимальним комфортом для пацієнтів проводити дослідження серця, судин, дихальної системи та шлунково-кишкового тракту і надавати консультативні послуги.

В нашому відділенні працюють спеціалісти високого класу (лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії), кожен з яких має великий досвід роботи. Всі сестри медичні відділення мають вищу кваліфікаційну категорію.

У діагностичному відділенні проходять обстеження не тільки мешканці міста Білої Церкви, а також мешканці інших міст і сіл нашої країни.

У відділення здійснюються наступні обстеження:

  • електрокардіографія (ЕКГ);
  • реоенцефаорграфія (РЕГ);
  • реовазографія (РВГ);
  • визначення функції зовнішньго дихання ( ФЗД);
  • спірографія (СП);
  • пневмотахометрія (ПТМ);
  • езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС);
  • колоноскопія (КС);
  • ректороманоскопія (РРС).

Електрокардіографія є основним методом дослідження серцево-судинної системи, незамінна в діагностиці ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, при порушеннях ритму серця.

Реоенцефалографія дозволяє визначати пульсове кровонаповнення головного мозку, проводиться для діагностики судинних захворювань головного мозку.

Реовазографія проводиться для визначення судинних захворювань верхніх і нижніх кінцівок.

При обстеженні хворих бронхолегеневими захворюваннями проводиться визначення функції зовнішньщго дихання.

При проходженні пацієнтами профоглядів проводяться спірометрія і пневмотахометрія.

ЕГДС – езофагогастродуоденоскопія – найбільш поширений і, ймовірно, найінформативніший метод діагностики хвороб стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки; забезпечує огляд порожнин, взяття матеріалу для лабораторного дослідження, а також виконання лікувальних методик – терапевтичних і хірургічних.

КС – колоноскопія: подібно до ЕГДС, огляд товстої кишки і, за потреби, маніпуляції в порожнинах з діагностичною і лікувальною метою.

РРС – ректороманоскопія – одне з класичних ендоскопічних досліджень: огляд за допомогою жорстого ендоскопа прямої і, частково, сигмоподібної кишки; застосовується, здебільшого, як допоміжне дослідження.