Діагностичне відділення – очолює завідувач Дудко Наталія Петрівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Функціональна діагностика».

Кон.тел. (04563) 6-51-51

Функціональна діагностикаДіагностичне відділення містить в собі два діагностичних блоки, а саме функціональну діагностику і ендоскопічний блок. Щорічно проводиться 40 000 – 42 000 функціональних досліджень, що включають в себе електрокардіографію, визначення функції зовнішнього дихання, пневмотахометрію, спірометрію, реовазографію, реоенцефалографію.

Функціональна діагностикаЗагалом вся діагностична служба з самого відкриття закладу була розрахована на обстеження 600 стаціонарних пацієнтів і амбулаторних, з розрахунку 960 відвідувань в зміну. На даний час в лікарні розгорнуто                       455 стаціонарних ліжок, і залишилась на амбулаторному обслуговуванні лише половина від запланованої кількості прикріпленого населення. Таким чином, в нас є резерв для забезпечення пацієнтів з південних районів Київської області, які будуть  входити до майбутньої госпітальної бази.